Menu
Your Cart

Casio MTP-VD01L-2B


MTP-VD01L-2B
MTP-VD01L-2B
-25 % Нема на залиха
MTP-VD01L-2B
MTP-VD01L-2B
Casio MTP-VD01L-2B
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште40 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
3,990.00den
2,992.50den


Ознаки: casio, mtp-vd01l-2b