Menu
Your Cart

Casio MTP-1314PL-8A


Casio MTP-1314PL-8A
Податоци за часовник
Функции на ЧасовникДатум, Три стрелки
ПолМАШКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 30-%-Попуст
Големина на Кукиште 45 mm
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност5 bar
0.00den