Menu
Your Cart

Casio MTP-1314L-7A

MTP-1314L-7A
-30 %
Casio MTP-1314L-7A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште45 мм
Боја на РемчеКафенa
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност5 bar
3,390ден
2,373ден
Ознаки: casovnici, casio