Menu
Your Cart

Casio MTP-V004D-1B2


MTP-V004D-1B2
-25 % Нема на залиха
Casio MTP-V004D-1B2
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште40 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
4,190.00den
3,140.00den


Ознаки: casio, mtp-v004d-1b2