Menu
Your Cart

Casio MTP-V005D-7B5


MTP-V005D-7B5
-25 % Нема на залиха
Casio MTP-V005D-7B5
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште40 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
3,190.00den
2,392.50den


Ознаки: casio, mtp-v005d-7b5