Menu
Your Cart

Casio LTP-1308D-1A2


LTP-1308D-1A
LTP-1308D-1A
-25 % Нема на залиха
LTP-1308D-1A
LTP-1308D-1A
Casio LTP-1308D-1A2
Податоци за часовник
Функција на часовникДатум, Три стрелки
ПолЖЕНСКИ
Попуст на Часовници 25%-Попуст
Материјал на ремчеНе'рѓосувачки Челик
Големина на куќиште (мм) 32 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
3,590.00den
2,692.50den
Ознаки: casio, ltp-1308d-1a2