Menu
Your Cart

Casio MTP-1370D-7A2


MTP-1370D-7A2
-30 % Нема на залиха
Casio MTP-1370D-7A2
Податоци за часовник
Функција на часовник12/24 Датум,Три Стрелки
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 30%-Попуст
Материјал на ремчеНе'рѓосувачки Челик
Големина на куќиште (мм) 40 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
5,590.00den
3,913.00den
Ознаки: casio, mtp-1370d-7a2