Menu
Your Cart

Casio MTP-1314D-7A

MTP-1314D-7A
-30 % Нема на залиха
Casio MTP-1314D-7A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште45 мм
Боја на РемчеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност5 bar
3,790ден
2,653ден
Ознаки: casovnici, casio