Menu
Your Cart

Casio MTP-1314D-2A


MTP-1314D-2A
. -25 %
Casio MTP-1314D-2A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште45 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
4,490.00den
3,367.50den


Ознаки: casio, mtp-1314d-2a