Menu
Your Cart

Casio MTP-1302PL-7B

MTP-1302L-7B
-30 %Нема на залиха
Casio MTP-1302PL-7B
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште39 мм
Боја на РемчеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност5 bar
3,090ден
2,163ден
Ознаки: casovnici,casio