Menu
Your Cart

Casio MTP-1308PD-1B


MTP-1308PD-1B
MTP-1308PD-1B
. -25 %
MTP-1308PD-1B
MTP-1308PD-1B
Casio MTP-1308PD-1B
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште44 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
4,190.00den
3,140.00den


Ознаки: casio, mtp-1308pd-1b