Menu
Your Cart

Casio MTP-1308L-1A

MTP-1308L-1A
. -30 %
Casio MTP-1308L-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште44 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
3,090ден
2,163ден
Ознаки: casovnici, casio