Menu
Your Cart

Casio MTP-1239d-2a


MTP-1239d-2a
MTP-1239d-2a
MTP-1239d-2a
. -25 %
MTP-1239d-2a
MTP-1239d-2a
MTP-1239d-2a
Casio MTP-1239d-2a
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште39 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
3,790.00den
2,840.00den


Ознаки: casio, mtp-1239d-2a