Menu
Your Cart

Casio MTP-1239d-1a


MTP-1239d-2a
MTP-1239d-2a
-30 % Нема на залиха
MTP-1239d-2a
MTP-1239d-2a
Casio MTP-1239d-1a
Податоци за часовник
Функции на ЧасовникДатум, Три стрелки
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30-%-Попуст
Големина на Кукиште 39 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
3,990.00den
2,793.00den
Ознаки: casio, mtp-1239d-1a