Menu
Your Cart

Casio MTP-1221a-1a


MTP-1221a-1a
-25 % Нема на залиха
Casio MTP-1221a-1a
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште39 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорностwr
4,190.00den
3,140.00den


Ознаки: casio, mtp-1221a-1a