Menu
Your Cart

Casio MTP-1183PA-1A

MTP-1183PA-1A
-30 % Нема на залиха
Casio MTP-1183PA-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште39 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
3,090den
2,163den
Ознаки: casovnici, casio