Menu
Your Cart

CASIO LTP-VT01D-4B2


LTP-VT01D-4B2
LTP-VT01D-4B2
LTP-VT01D-4B2
. -25 %
LTP-VT01D-4B2
LTP-VT01D-4B2
LTP-VT01D-4B2
CASIO LTP-VT01D-4B2
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште34 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
4,590.00den
3,440.00den


Ознаки: casio, ltp-vt01d-4b2