Menu
Your Cart

CASIO LTP-VT01D-4B


LTP-VT01D-4B
LTP-VT01D-4B
LTP-VT01D-4B
-30 % Нема на залиха
LTP-VT01D-4B
LTP-VT01D-4B
LTP-VT01D-4B
CASIO LTP-VT01D-4B
Податоци за часовник
Функции на ЧасовникТри стрелки
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30-%-Попуст
Големина на Кукиште 34 mm
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
4,590.00den
3,213.00den
Ознаки: casio, ltp-vt01d-4b