Menu
Your Cart

Casio LTP-1335D-1A2


LTP-1335D-1A2
LTP-1335D-1A2
LTP-1335D-1A2
. -25 %
LTP-1335D-1A2
LTP-1335D-1A2
LTP-1335D-1A2
Casio LTP-1335D-1A2
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште30 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
4,490.00den
3,370.00den


Ознаки: casio, ltp-1335d-1a2