Menu
Your Cart

Casio LTP-1335D-5A

LTP-1335D-5A
-30 %Нема на залиха
Casio LTP-1335D-5A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште30 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
3,490ден
2,443ден
Ознаки: casovnici,casio