Menu
Your Cart

Casio LTP-1335D-4A


LTP-1335D-4A
LTP-1335D-4A
-25 % Нема на залиха
LTP-1335D-4A
LTP-1335D-4A
Casio LTP-1335D-4A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште30 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
4,490.00den
3,370.00den


Ознаки: casio, ltp-1335d-4a