Menu
Your Cart

CASIO VINTAGE A700WE-1A


A700WE-1A
-25 %
CASIO VINTAGE A700WE-1A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ,МАШКИ
Попуст на Часовници 25%-Попуст
Материјал на ремчеНе'рѓосувачки Челик
Големина на куќиште (мм) 36 x 38 mm
Боја на РемчеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеКоцка
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
3,790.00den
2,842.50den
Ознаки: casio, a700we-1a vintage