Menu
Your Cart

Casio B650WD-1A


B650WD-1A
B650WD-1A
-25 % Нема на залиха
B650WD-1A
B650WD-1A
Casio B650WD-1A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ,МАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште35 мм
Боја на РемчеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеКоцка
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
3,390.00den
2,542.50den


Ознаки: casio, b650wd-1a