Menu
Your Cart

Casio B640WD-1A


B640WD-1A
B640WD-1A
B640WD-1A
. -25 %
B640WD-1A
B640WD-1A
B640WD-1A
Casio B640WD-1A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ,МАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште36 x 38 мм
Боја на РемчеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеКоцка
Водоотпорност5 bar
3,390.00den
2,542.50den


Ознаки: casio, b640wd-1a