Menu
Your Cart

G-shock Ga-2100SB-1a


Ga-2100SB-1a
Ga-2100SB-1a
. -30 %
Ga-2100SB-1a
Ga-2100SB-1a
G-shock Ga-2100SB-1a
Податоци за часовник
Функции на Часовник12/24 часа, Аларм, Датум, Две стрелки, Ден во неделата, Дигитален, Илуминација, Календар, Отпорност на удари и вибрации, Светско време, Стоперка, Тајмер
ПолЖЕНСКИ,МАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште46 мм
Боја на РемчеПрозирна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеПрозирна
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамАналогно/Дигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност20 bar
Day
Hour
Min
Sec
9,590.00den
6,713.00denОзнаки: g-shock, ga-2100sb-1a