Menu
Your Cart

G-SHOCK GA-2100-1A1


GA-2100-1A1
GA-2100-1A1
GA-2100-1A1
AKCIJA -30 %
GA-2100-1A1
GA-2100-1A1
GA-2100-1A1
G-SHOCK GA-2100-1A1
Податоци за часовник
Функција на часовник12/24 часа, Аларм, Датум, Две стрелки, Ден во неделата, Дигитален, Илуминација, Календар, Отпорност на удари и вибрации, Светско време, Стоперка, Тајмер
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 30%-Попуст
Материјал на ремчеКаучук/силикон/Гума
Големина на куќиште (мм) 46 mm
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамАналогно/Дигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност20 bar
Day
Hour
Min
Sec
9,290.00den
6,503.00den


Ознаки: g-shock, ga-2100-1a1