Menu
Your Cart

G-Shock AW-590-1A


AW-590-1A
AW-590-1A
-30 % Нема на залиха
AW-590-1A
AW-590-1A
G-Shock AW-590-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште46 мм
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналогно/Дигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност20 bar
6,790.00den
4,753.00den


Ознаки: g-shock, aw-590-1a