Menu
Your Cart

CASIO LTP-V005D-2B3


LTP-V005D-2B3
-25 % Нема на залиха
CASIO LTP-V005D-2B3
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
Попуст на Часовници 25%-Попуст
Материјал на ремчеНе'рѓосувачки Челик
Големина на куќиште (мм) 29 mm
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
3,790.00den
2,842.50den
Ознаки: casio, ltp-v005d-2b3