Menu
Your Cart

Casio MTP-VX01GL-7B

MTP-VX01GL-7B
-30 % Нема на залиха
Casio MTP-VX01GL-7B
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште45 мм
Боја на РемчеКафенa
Боја на КукиштеЗлатна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
3,190den
2,233den
Ознаки: casovnici, casio