Menu
Your Cart

Casio MTP-V001GL-9B


MTP-V001GL-9B
Нема на залиха
Casio MTP-V001GL-9B
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште38 мм
Боја на РемчеКафенa
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеЗлатна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
2,590.00den


Ознаки: casio, mtp-v001gl-9b