Menu
Your Cart

Casio MTP-VD300D-7E


MTP-VD300D-7E
MTP-VD300D-7E
MTP-VD300D-7E
-25 % Нема на залиха
MTP-VD300D-7E
MTP-VD300D-7E
MTP-VD300D-7E
Casio MTP-VD300D-7E
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште45 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
5,390.00den
4,042.50den


Ознаки: casio, mtp-vd300d-7e