Menu
Your Cart

Casio MTP-VD300D-1E


MTP-VD300D-1E
MTP-VD300D-1E
MTP-VD300D-1E
-25 % Нема на залиха
MTP-VD300D-1E
MTP-VD300D-1E
MTP-VD300D-1E
Casio MTP-VD300D-1E
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште45 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
5,390.00den
4,042.50den


Ознаки: casio, mtp-vd300d-1e