Menu
Your Cart

Casio MTP-VD02D-7e


MTP-VD02D-7E
MTP-VD02D-7E
. -25 %
MTP-VD02D-7E
MTP-VD02D-7E
Casio MTP-VD02D-7e
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште41 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
4,590.00den
3,440.00den


Ознаки: casio, mtp-vd02d-7e