Menu
Your Cart

Casio MTP-VD02D-2E


MTP-VD02D-2E
MTP-VD02D-2E
MTP-VD02D-2E
-25 % Нема на залиха
MTP-VD02D-2E
MTP-VD02D-2E
MTP-VD02D-2E
Casio MTP-VD02D-2E
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште41 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
4,590.00den
3,440.00den


Ознаки: casio, mtp-vd02d-2e