Menu
Your Cart

Casio MTP-VD01L-7B


MTP-VD01L-7B
-30 % Нема на залиха
Casio MTP-VD01L-7B
Податоци за часовник
Функции на ЧасовникДатум, Три стрелки
ПолМАШКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 45 mm
Боја на РемчеКафенa
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
3,590.00den
2,513.00den
Ознаки: casio, mtp-vd01l-7b