Menu
Your Cart

Casio MTP-VD01L-1B


MTP-VD01L-1B
Нема на залиха
Casio MTP-VD01L-1B
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште45 мм
Боја на РемчеКафенa
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
3,590.00den


Ознаки: casio, mtp-vd01l-1b