Menu
Your Cart

Casio MTP-V006D-1B2


MTP-V006D-1b2
MTP-V006D-1b2
. -30 %
MTP-V006D-1b2
MTP-V006D-1b2
Casio MTP-V006D-1B2
Податоци за часовник
Функции на ЧасовникДатум, Три стрелки
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30-%-Попуст
Големина на Кукиште 40 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
4,390.00den
3,073.00den
Ознаки: casio, mtp-v006d-1b2