Menu
Your Cart

Casio MTP-V006D-7B2


MTP-V006D-1B
MTP-V006D-1B
MTP-V006D-1B
. -25 %
MTP-V006D-1B
MTP-V006D-1B
MTP-V006D-1B
Casio MTP-V006D-7B2
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште40 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
4,390.00den
3,290.00den


Ознаки: casio, mtp-v006d-7b2