Menu
Your Cart

Casio MTP-V001L-1B


MTP-V001L-1B
-30 % Нема на залиха
Casio MTP-V001L-1B
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 30%-Попуст
Материјал на ремчеПриродна Кожа
Големина на куќиште (мм) 38 mm
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорностwr
Day
Hour
Min
Sec
2,590.00den
1,813.00den
Ознаки: casio, mtp-v001l-1b