Menu
Your Cart

Casio MTP-1384L-7A


MTP-1384L-7A
MTP-1384L-7A
MTP-1384L-7A
-25 % Нема на залиха
MTP-1384L-7A
MTP-1384L-7A
MTP-1384L-7A
Casio MTP-1384L-7A
Податоци за часовник
Функција на часовникДатум, Три стрелки
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 25%-Попуст
Материјал на ремчеПриродна Кожа
Големина на куќиште (мм) 41 mm
Боја на РемчеКафенa
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеБронзена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Day
Hour
Min
Sec
5,990.00den
4,492.50den


Ознаки: casio, mtp-1384l-7a