Menu
Your Cart

Casio MTP-1384D-7A


MTP-1384D-7A2
MTP-1384D-7A2
-30 % Нема на залиха
MTP-1384D-7A2
MTP-1384D-7A2
Casio MTP-1384D-7A
Податоци за часовник
Функции на ЧасовникДатум, Три стрелки
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30-%-Попуст
Големина на Кукиште 41 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Day
Hour
Min
Sec
5,890.00den
4,123.00den


Ознаки: casio, mtp-1384d-7a