Menu
Your Cart

Casio MTP-1384D-2A


MTP-1384D-2A
MTP-1384D-2A
-30 % Нема на залиха
MTP-1384D-2A
MTP-1384D-2A
Casio MTP-1384D-2A
Податоци за часовник
Функции на ЧасовникДатум, Три стрелки
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30-%-Попуст
Големина на Кукиште 41 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
5,890.00den
4,123.00den
Ознаки: casio, mtp-1384d-2a