Menu
Your Cart

Casio MTP-1335D-2A2


MTP-1335D-2A
-25 % Нема на залиха
Casio MTP-1335D-2A2
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште38 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
4,990.00den
3,740.00den


Ознаки: casio, mtp-1335d-2a2