Menu
Your Cart

Casio MTP-1335D-2A


MTP-1335D-2A
. -25 %
Casio MTP-1335D-2A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште38 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
4,990.00den
3,740.00den


Ознаки: casio, mtp-1335d-2a