Menu
Your Cart

Casio MTP-1308D-2a


MTP-1308D-2a
MTP-1308D-2a
. -30 %
MTP-1308D-2a
MTP-1308D-2a
Casio MTP-1308D-2a
Податоци за часовник
Функции на ЧасовникДатум, Три стрелки
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30-%-Попуст
Големина на Кукиште 44 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
4,390.00den
3,073.00den
Ознаки: casio, mtp-1308d-2a