Menu
Your Cart

Casio LTP-1308D-4A


LTP-1308D-4A
-25 % Нема на залиха
Casio LTP-1308D-4A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште32 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
4,390.00den
3,290.00den


Ознаки: casio, ltp-1308d-4a