Menu
Your Cart

Casio MTP-1303D-7B


MTP-1303D-7B
Нема на залиха
Casio MTP-1303D-7B
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште40 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
2,790.00den


Ознаки: casio, mtp-1303d-7b