Menu
Your Cart

CASIO LTP-1303D-1A


LTP-1303D-1A
LTP-1303D-1A
. -25 %
LTP-1303D-1A
LTP-1303D-1A
CASIO LTP-1303D-1A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште31 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
4,490.00den
3,367.50den


Ознаки: casio, ltp-1303d-1a