Menu
Your Cart

Casio MTP-1302PD-1A2


MTP-1302PD-1A2
MTP-1302PD-1A2
-25 %
MTP-1302PD-1A2
MTP-1302PD-1A2
Casio MTP-1302PD-1A2
Податоци за часовник
Функција на часовникДатум, Три стрелки
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 25%-Попуст
Материјал на ремчеНе'рѓосувачки Челик
Големина на куќиште (мм) 41 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
5,090.00den
3,817.50den
Ознаки: casio, mtp-1302pd-1a2