Menu
Your Cart

Casio MTP-1302PD-1A1


MTP-1302PD-1A1
MTP-1302PD-1A1
-30 % Нема на залиха
MTP-1302PD-1A1
MTP-1302PD-1A1
Casio MTP-1302PD-1A1
Податоци за часовник
Функции на ЧасовникДатум, Три стрелки
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30-%-Попуст
Големина на Кукиште 39 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
4,590.00den
3,213.00den
Ознаки: casio, mtp-1302pd-1a1